logo-u-krativni-blanky-e-shop-plzen

O kreativní Blance

Vítejte na našich stránkách, plných kreativních nápadů.

Jmenuji se Blanka Piškulová, máma tří kluků. K podnikání jsem se dostala po mateřské dovolené v roce 2013, protože jsem se chtěla konečně věnovat něčemu, co mě opravdu baví.

Odhodlání otevřít si vlastní obchod přišlo ve chvíli, kdy jsem navštívila kurz (dnes již u konkurenčního obchodu) a řekla jsem si, že vedení jejich kurzu má jisté mezery, které jsem odhodlána a schopna vyplnit.

Pak šlo vše ráz na ráz a já v roce 2013 otevřela svůj obchod na Koterovské U Duhy. Počáteční obavy z úspěchu přešly ve chvilce, kdy jsem zjistila, že obchod ani dílna není dostatečně velká. Zájem o kurzy byl vetší než kapacita dílny.

V roce 2016 přišlo finální rozhodnutí o stěhování obchodu. K velkému překvapení jsem sehnala nový obchod opravdu kousek od původního, což bylo v té době velmi zásadní a usnadňující situaci se stěhováním. Velkou oporou mi byl přítel i zbytek rodiny. A tak jsem se v červnu 2016 ocitla na nové adrese Koterovská 37, kde jsem do dnes.

u-krativni-blanky-e-shop-plzen-kvetiny

U kreativní Blanky - Naše rodina

u-krativni-blanky-e-shop-plzen

Kapacita dílny je 10 lidí. Někomu to může možná přijít stále málo, ale myslím si, že je to tak akorát, aby každý, kdo přijde na kurz měl mojí maximální možnou pozornost a cítil se zde v jako v rodinném a přátelském prostředí. Na to kladu velký důraz, protože příjemné a přátelské prostředí je zde prioritou. Mám ráda, když se zákaznice vracejí a kdykoliv si můžeme sdělit novinky z našich životů a podělit se o nejnovější trendy ze světa tvoření. Výjimkou nejsou ani pohledy od zákaznic z dovolených anebo třeba oznámení o narození miminka. To mi dělá opravdu velkou radost.

S vedením kurzů jsem v počátku začínala sama a věnovala se především scrapbookingu, mix media, decoupage a vše, co se točí kolem tvoření z papíru. V posledních letech ale oslovuji i jiné lektorky z nejrůznějších odvětví, abych zákaznicím poskytla, co nejširší spektrum kurzů. Od krasopisu, přes akvarelové malování, vyšívání, macramé, scrapbooking a mnoho dalšího.

Nebráním se opravdu ničemu a vždy ocením, když i samotné zákaznice přijdou s tím, co by rády zkusily a vytvořily. 

Ve velké oblibě jsou i dětské dílničky, které vedu každé úterý odpoledne. Dále je taky možnost si zde objednat oslavu narozenin, kde si oslavenec společně s kamarády vytvoří výrobek, dle jeho výběru. O prázdninách také občas pořádám nárazové akce pro děti, co zůstávají ve městě.

Když čas dovolí, tak i “hostuji” ve školách na výtvarných výchovách, táborech pro děti, dnech dětí a akcích tomu podobných. 

Stejně tak jezdím po prodejních kreativních trzích a rukodělných výstavách.

Můj velký sen je vyhrát ve sportce a mít celý kreativní dům, který by byl i skvělým útočištěm na celovíkendové kurzy.

Přeji vám všem kreativní den.

Vaše Blanka

u-krativni-blanky-e-shop-plzen-kvetiny